Hizmetler

Kargo Hizmetlerimiz

Firmamızın kendi bünyesinde yer alan hızlı teslimat kurye ekipleri dışında ,yurt içi ve yurt dışı hizmet veren seçkin kargo şirketleri ile yapmış olduğu brokerlik anlaşmaları ile Türkiye'nin ve dünyanın her noktasına evrak ve paketlerinizi gönderebilirsiniz.Teslimat ücretleri,paketlerinizin hacmine ve gideceği yere göre değişmektedir.Evraklarınız adresinizden teslim alınır,eğer isterseniz teslimat sonrası teslim edildi bilgileri tarafınıza sunulur. .

Ve Daha Fazlası

TOPLU DAGITIM.

İmzalı Dağıtım Gönderileriniz, adreste ,teslim alan kişinin ismi,telefonu ve imzası karşılığında teslim edilir .Teslimat bitiminde isteğinize bağlı olarak, gönderilerinizin teslimat raporları tarafınıza iletilir.İmza bilgileri istenildiğinde tarafınıza sunulmak üzere şirketimizce (1) yıl süreyle saklanır.Müşteri evde bulunmadığı takdirde,haber formu bırakılarak kendisiyle irtibata geçilir.Taşınan ve adreste tanınmayan gönderileriniz dağıtım süresi sonunda tarafınıza iade sebeplerini içeren bir raporla iletilir. İadeler için dağıtım süresi bitiminden 2 işgünü sonrasna kadar, yeni adrese yönlendirme yapılabilir, talimat girilebilir

Teyitli Dağıtım İmzasız dağıtımda evraklarınız müşterilerin posta kutularına bırakılmaktadır.Posta kutusuna bırakılan evrakların adrese ulastıgına daır kanıtlar(iski,dogalgaz,elektrık su sayac noları yada apartman sakınlerınden bırının ısmı)kuryelerımız tarafından alınmaktadır.Kanıtlar gerçeğe uygun görülmezse ücret alınmaz. ,Evraklar posta kutusu olmaması durumunda apartman girişine, işyerlerinde ise danışmaya veya güvenliğe bırakılır. Bu dağıtımın sonunda rapor verilmez fakat istenmesi durumunda yukarıda adı geçen kanıtlar tarafınıza sunulabilir. İadeler dağıtım sonunda tarafınıza sunulur,iadeler için yönlendirme ve talimat yapılmamaktadır.

Ve Daha fazlası

Brosur Dagıtımları

“Firmamız bünyesinde adressiz olarak belirli bölgelerde broşür dağıtımıda yapılmaktadır.Bu dağıtımımızda seçmiş olduğunuz bölgede dağıtılan broşürlerin hangi sokakta hangi binaya kac adet bırakıldığı tarfınıza detaylı olarak rapor edilir.Dağıtım güvenliği için broşürlerin bırakıldıgı binadan elektrık su yada dogalgaz sayac numaraları alınır tarafınıza raporlanır Broşür Dağıtımı hedef kitleye ulaşmada %70 gibi olumlu sonuçlar veren en etkili reklam çeşitlerinden biridir.
Broşür Dağıtım ekiplerimiz ,sizin işiniz ,bizim işimiz prensibine bağlı olarak en güvenilir ve titiz insanlar arasından özenle seçilmektedir Broşür Dağıtımda 100 gönderiniz içinde 100.000 gönderiniz içinde aynı hizmeti alırsınız. Dağıtım için İlçe-Mahalle-Cadde-Sokak-Site hatta apartman bazında seçim yapabilirsiniz...”

En Genis Yelpaze

MsM Kurye ,müşteri odaklı hizmetlerinde tam bir esneklik sağlamakta ve taşımacılık sektörünün her alanında müşterilerine hizmet vermektedir.

0216 352 58 62 nolu telefonumuzdan çağrı merkezimizi arayarak ,hizmetlerimizle ilgili geniş bilgi alabilirsimiz.

Gumruk Transferleri

Msm Kurye ekipleri Gümrükten adrese,adresten gümrüklere ve gümrüklerden gümrüklere hızlı kurye servisi vermektedir.